Skorzystaj z wyjątkowego programu partnerskiego Business Communicator, zaparzaj swoich znajomych do Business Communicator i zarabiaj 10% od każdej ich wpłaty jakiej dokonają w naszym serwisie.

 Jak to działa:

1.       Zarejestruj się w Business Communicator.

2.       Zaproś swoich znajomych za pomocą mediów społecznościowych, linku lub e-mail, na pewno masz setki a nawet tysiące znajomych w mediach społecznościowych oraz komunikatorach możesz ich zaprosić i zarabiać dzięki ich wpłatom. Każdy zaproszony użytkownik zostanie dodany do twoich znajomych w naszym komunikatorze dzięki czemu będziesz mógł się z nimi komunikować za pomocą naszego wideo czatu i utrzymywać stałe kontakty biznesowe.

3.       Zachęcaj swoich znajomych do korzystania z naszych płatnych usług a otrzymasz 10% od każdej kwoty jaką wpłacą w Business Communicator, procent z kwoty jaką wpłacą twoi znajomi będzie automatycznie dodany to twojego portfela. Pieniądze z programu partnerskiego będziesz mógł wykorzystać na promocję swojej firmy w naszym serwisie.

 

Co zyskujesz dzięki naszemu programowi partnerskiemu:

1.       Zarabiasz 10% od każdej wpłaty twoich znajomych przez cały czas uczestnictwa w naszym programie partnerskim, z biegiem czasu znajomych będzie przybywało a także będą wydawać coraz więcej pieniędzy, a ty będziesz zarabiać jeszcze więcej.

2.       Gromadzisz duża rzesze znajomych z którymi będziesz miał nieustany kontakt dzięki naszemu wideo czatu, systemowi news oraz polubieni.

3.       Zwiększasz rozpoznawalność siebie oraz swojej firmy dzięki wielopoziomowemu systemowi obserwujących w krótkim czasie twoją firmę może obserwować miliony menagerów z całego świata.