Business Communicator łączymy ludzi biznesu

 
 
 
 
Strona główna > Maszyny przemysłowe > Wektor - Produkcja maszyn części podzespołów mechanicznych.
Wektor - Produkcja maszyn części podzespołów mechanicznych.
Choinkowa 6 05-503 Głosków
22 757 83 98 [email protected]

Wektor - Produkcja maszyn części podzespołów mechanicznych.

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Cenus i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Maszyny przemysłowe

Adres i dane kontaktowe:

05-503 Głosków, Choinkowa 6,
Mazowieckie

pokaż numer telefonu

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Istniejemy na rynku od ponad 25 lat. Zajmujemy się budową maszyn i urzadzęń przemysłowych. Wykonujemy maszyny standardowe, linie produkcyjne oraz prototypy na specjalne zamówienie. Maszyny powstają u nas od podstaw poprzez wykonanie projektu mechanicznego, elektrycznego, budowę maszyny, oprogamowanie oraz testy produkcyjne. Zajmujemy się również integracją naszych maszyn z istniejącymi liniami produkcyjnymi oraz ich modyfikacją.

 

Specjalizujemy się również w produkcji części mechanicznych. Wykonywane przez nas komponenty w większości zastosowań są wykorzystywane w budowie precyzyjnych maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych dla wielu gałęzi przemysłu. Do produkcji używamy maszyn numerycznych CNC wyposażonych w najnowsze rozwiązania technologiczne. Posiadamy obszerny park maszynowy do obróbki wiórowej oraz laserowego cięcia i zaginania blach. Świadczymy również usługi spawania metodami TIG i MIG. Wykonane przez nas części są poddawane szczegółowej kontroli jakości.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy