Business Communicator łączymy ludzi biznesu

 
 
 
 
Strona główna > Konstrukcje stalowe > RAMAT - Usługi wielobranżowe
RAMAT - Usługi wielobranżowe
Robercin Wierzbowa 16, 05-503 Głosków
510 352 816 [email protected]

RAMAT - Usługi wielobranżowe

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Cenus i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Konstrukcje stalowe

Adres i dane kontaktowe:

05-503 Głosków, Robercin Wierzbowa 16,,
Mazowieckie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.ramat.pl (0/10)

Pagerank:

0

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Nasza Firma specjalizuje się głównie w wykonywaniu wyrobów ze stali nierdzewnych, kwasoodpornych i aluminium. Wykonujemy wyroby standardowe i nietypowe, projektowane przez nas lub zgodnie z projektem klienta.
Nasze wyroby znajdują zastosowanie w budownictwie( elementy wykończenia wnętrz np. balustrady, bariery, wieszaki, meble itp.), przemyśle spożywczym , chemicznym, farmaceutycznym, przetwarzaniu surowców wtórnych itp.

Dużą wagę w swojej pracy przykładamy do estetyki wykonywanych elementów. Polega ona na polerowaniu, szlifowaniu i obróbce kulką szklaną, która nadaje wyrobom ładną, jednorodną powierzchnię. Wykonujemy stacjonarnie lub objazdowo obróbkę kulką szklaną elementów maszyn lub całe maszyny oraz inne elementy z metali nieżelaznych. Celem skiełkowania jest ujednorodnienie powierzchni obrabianego metalu, zlikwidowanie przebarwień po spawaniu lub odświeżenie starych, używanych, zabrudzonych elementów.

Dodatkowo wykonujemy usługi w zakresie spawania TIG oraz MIG, wszelkiego rodzaju usługi ślusarskie, oraz toczenie i frezowanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prac związanych z obróbką metalu.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Jesteśmy elastyczni cenowo.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy