Business Communicator łączymy ludzi biznesu

 
 
 
 
Lampart Group
ul. Grójecka 194/127 02-390 Warszawa
698 679 679 [email protected]

Lampart Group

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Cenus i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Agencje detektywistyczne, Agencje i usługi ochrony osób i mienia

Adres i dane kontaktowe:

02-390 Warszawa, ul. Grójecka 194/127,
Mazowieckie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.lampart.co/ (0/10)

Pagerank:

0

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Opis działalności
Lampart Group to agencja detektywistyczna z siedzibą w Warszawie. Firma działa na rynku od wielu lat i jest największym tego typu biurem na terenie Polski. Zajmuje się prowadzeniem spraw zlecanych zarówno przez podmioty gospodarcze, jak i osoby fizyczne. Firma działa w oparciu o doświadczenie swoich pracowników i nowoczesny sprzęt.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie w branży, szkolenia i korzystanie z najnowszych osiągnięć technologii sprawiają, że agencja detektywistyczna Lampart Group jest tak skuteczna. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i zachowanie konkurencyjnych cen. Biuro zajmuje się m.in. poszukiwaniem osób zaginionych, znajdowaniem osób poszukiwanych listami gończymi oraz szukaniem dowodów winy lub niewinności. Pomoc, jaką świadczy agencja detektywistyczna to także poszukiwanie dowodów zdrady, które można następnie wykorzystać w sądzie oraz windykacja należności, zarówno prywatnych, jak i gospodarczych. Usługi obejmują też wywiad gospodarczy, pozyskiwanie informacji o pracownikach, kontrahentach i firmach, np. o ich majątku, sposobie zarabiania i miejscu zamieszkania. Klienci mogą również zlecić sprawdzanie pomieszczeń, pojazdów i urządzeń mobilnych pod kątem programów i urządzeń szpiegujących. Ważnym punktem oferty Lampart Group jest też ochrona, w tym:
-ochrona osobista,
-ochrona obiektowa,
-ochrona stacjonarna,
-ochrona mobilna,
-konwojowanie.

Firma zajmuje się też udzielaniem porad prawnych. O tych i innych usługach świadczonych przez Lampart Group można przeczytać na stronie internetowej. Kontakt z biurem najlepiej nawiązać mailowo albo telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)