Business Communicator łączymy ludzi biznesu

 
 
 
 
Strona główna > Adwokaci, Radcy prawni > Kancelarie Radców Prawnych radca prawny Janina Zduniak radca prawny Piotr Zduniak
Kancelarie Radców Prawnych radca prawny Janina Zduniak radca prawny Piotr Zduniak
ul. Rodziewiczówny 12c/4 82-200 Malbork
604 470 831 [email protected]

Kancelarie Radców Prawnych radca prawny Janina Zduniak radca prawny Piotr Zduniak

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Cenus i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Adwokaci, Radcy prawni

Adres i dane kontaktowe:

82-200 Malbork, ul. Rodziewiczówny 12c/4,
Pomorskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.zduniak.com.pl/ (0/10)

Pagerank:

0

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Opis działalności
W Kancelarii Radców Prawnych w Malborku pracuje radca prawny Janina Zduniak oraz radca prawny Piotr Zduniak. Celem uzyskania więcej informacji bądź umówienia się na spotkanie zachęcamy do kontaktu
Produkty i usługi
Kadra Kancelarii to kilkuosobowy zespół w którym każdy radca odznacza się ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Pozostając do Państwa pełnej dyspozycji służy pomocą prawną we wszystkich dziedzinach prawa, z wyłączeniem spraw karnych. Nasza ofertę kierujemy zarówno do podmiotów gospodarczych jak i osób indywidualnych. Oferujemy stałą obsługę prawną, zastępstwo przed sądem, udział w negocjacjach jak również porady prawne.

Kancelaria mieści się w Malborku, przy ul. Rodziewiczówny 12c/4 (wejście od Alei Sprzymierzonych) i czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Spotkania w późniejszych godzinach bądź w soboty są możliwe po wcześniejszym umówieniu.

Informujemy, iż świadczymy również pomoc prawną przy użyciu środków komunikacji na odległość, po wcześniejszej wpłacie zaliczki na podane konto.

Celem uzyskania dokładniejszych informacji bądź umówienia spotkania zachęcamy do kontaktu telefonicznego - numer stacjonarny 55 615-11-38.
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy