Business Communicator łączymy ludzi biznesu

 
 
 
 
Kancelaria Radców Prawnych Gratus S.C.
ul. Czyżewskiego 8 -10/1D 81-706 Sopot
(58) 550 21 07 [email protected]

Kancelaria Radców Prawnych Gratus S.C.

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Cenus i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Adwokaci, Radcy prawni, Spółdzielnie mieszkaniowe, Odszkodowania i likwidacja szkód

Adres i dane kontaktowe:

81-706 Sopot, ul. Czyżewskiego 8 -10/1D,
Pomorskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.gratus.pl (0/10)

Pagerank:

0

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

O nas
Wspólnicy Kancelarii Radców Prawnych Gratus s.c. prowadzą działalność od 1987 roku – pierwotnie w formie spółki z o.o. a od 2.04.1998 r. w formie spółki cywilnej.

Kancelaria świadczy usługi pomocy prawnej polegającej na doradztwie prawnym, stałej jak i doraźnej obsłudze prawnej na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych zarówno krajowych jak i zagranicznych, oraz jednostek sektora finansów publicznych i sektora NGO.

Wspólnicy Kancelarii reprezentują swoich klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, polubownymi, Sądem Najwyższym a także w postępowaniu o udzielanie zamówień publicznych.

Kancelaria współpracuje z kancelariami prawniczymi na terenie Polski, Europy i w Stanach Zjednoczonych a także z notariuszami, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzeczoznawcami, tłumaczami przysięgłymi oraz detektywami.
Opis działalności
Kancelaria świadczy usługi w zakresie stałej jak i doraźnej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych zarówno krajowych, jak i zagranicznych, w tym producentów, firm handlowych i budowlanych, spółdzielni mieszkaniowych, banków, firm spedycyjnych, brokerów i agentów ubezpieczeniowych, spółek giełdowych, spółek gminnych, organów administracji, instytucji finansowych.
Produkty i usługi
Kancelaria świadczy usługi w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych zarówno krajowych jak i zagranicznych, w tym producentów, firm handlowych i budowlanych, spółdzielni mieszkaniowych, banków, firm spedycyjnych, brokerów i agentów ubezpieczeniowych, spółek giełdowych, spółek gminnych, organów administracji, instytucji finansowych jak również świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych. Reprezentujemy klientów przed sądami, arbitrażem, organami administracji, w negocjacjach.

Kompleksowa, stała i bieżąca obsługa prawna podmiotów gospodarczych, tworzenie i rejestracja podmiotów gospodarczych, zastępstwo procesowe przed  sądami powszechnymi podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w sprawach gospodarczych i cywilnych, w tym z zakresu prawa spadkowego, rodzinnego, autorskiego, prasowego, ochrony dóbr intelektualnych, prawa zamówień publicznych, wekslowego, czekowego, ubezpieczeniowego, budowlanego, zastępstwo w postępowaniu egzekucyjnym, zastępstwo w postępowaniu upadłościowym i naprawczym, windykacja należności, zastępstwo w postępowaniu administracyjnym, zastępstwo  przed Urzędem Zamówień Publicznych, zastępstwo przed sądami polubownymi, przekształcanie podmiotów gospodarczych, opracowywanie audytów prawnych (legal due diligence), obsługa prawna inwestycji, przygotowywanie projektów umów i aktów prawnych, wydawanie opinii prawnych, badanie stanu prawnego nieruchomości, prowadzenie negocjacji i mediacji, prowadzenie szkoleń.

Serdecznie zapraszamy:

Kancelaria Radców Prawnych Gratus s.c.
ul. Czyżewskiego 8/10
81-706 Sopot
Skrytka pocztowa 206 Sopot

Tel. (0-58) 551 46 02, 550 21 07
Fax 550 08 73
e-mail: [email protected]

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.
Marki i specjalizacje
Wspólnicy Kancelarii Radców Prawnych Gratus s.c. prowadzą działalność od 1987 roku.
Kancelaria wyspecjalizowała się również w zagadnieniach prawa podatkowego oraz prawa autorskiego i prasowego oraz rodzinnego.Kancelaria w swojej działalności świadczy usługi na rzecz podmiotów z różnych gałęzi gospodarki. W szczególności, posiadamy doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw z następujących branż:
budownictwo i architektura
nieruchomości
transport i logistyka
sektor dystrybucyjny
windykacja.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)