Business Communicator łączymy ludzi biznesu

 
 
 
 
Strona główna > Adwokaci > Kancelaria Adwokacka Olga Piaścik-Malinowska
Kancelaria Adwokacka Olga Piaścik-Malinowska
ul. Tadeusza Kościuszki 37 05-270 Marki
605 373 388 [email protected]

Kancelaria Adwokacka Olga Piaścik-Malinowska

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Cenus i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Adwokaci

Adres i dane kontaktowe:

05-270 Marki, ul. Tadeusza Kościuszki 37,
Mazowieckie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.aopm.pl/ (0/10)

Pagerank:

0

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Opis działalności
Kancelaria Adwokacka prowadzona jest przez Olgę Piaścik-Malinowską. Siedziba znajduje się w Markach. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm z Warszawy i okolic.
Produkty i usługi
Klientom naszej kancelarii oferujemy kompleksowe działania prawne. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz rzetelność wykonywanych usług. Oferujemy również porady prawne. Pomagamy sporządzać opinii prawnych, umów, wniosków oraz pisma procesowe.

Ponadto w naszej ofercie znajduje się reprezentowanie klientów indywidualnych przed instytucjami, urzędami, sądami, organami ścigania, kontrahentami w sprawach:
- administracyjnych (pozwolenia na budowę/rozbiórkę/użytkowanie/ustalenia warunków zabudowy legalizacji budowy; odszkodowań związanych z uchwaleniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego; opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego; podziału nieruchomości (opłat adiacenckich); odszkodowań za wywłaszczonenieruchomości/zwrotu wywłaszczonych nieruchomość
- cywilnych (m.in., ochrona: własności, posiadania, zasiedzenie nieruchomości, odszkodowania spadki, zachowki, podział majątku, dział spadku, rozwody, separacje, alimenty),
- karnych (obrona przed organami ścigania, sądami, reprezentowanie pokrzywdzonych),
- reprezentowanie przed firmami windykacyjnymi, komornikami, firmami ubezpieczeniowymi,

Oprócz tego, oferujemy obsługę prawną dla przedsiębiorców. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania w naszej kancelarii.

Zapraszamy.
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy