Business Communicator łączymy ludzi biznesu

 
 
 
 
Strona główna > Deweloperzy > EKO-DOM to przedsiębiorstwo budowlane
EKO-DOM to przedsiębiorstwo budowlane
ul. Sportowa 19 05-530 Góra Kalwaria
22 727 10 36 [email protected]

EKO-DOM to przedsiębiorstwo budowlane

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Cenus i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Deweloperzy

Adres i dane kontaktowe:

05-530 Góra Kalwaria, ul. Sportowa 19,
Mazowieckie

pokaż numer telefonu

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

EKO-DOM to przedsiębiorstwo budowlane, które działa na rynku jako deweloper od 1998 roku. Realizujemy inwestycje z zakresu wykonawstwa mieszkań i domów jednorodzinnych na terenie Góry Kalwarii i okolic. Budujemy kameralne, zamknięte osiedla jednorodzinne, składające się z domów w zabudowie szeregowej, bliźniaczej, wolnostojącej, a ponadto wznosimy budynki mieszkalne na działkach indywidualnych.

Inwestycje budowlane realizujemy z najwyższą starannością. Budujemy ekonomicznie, kameralnie, opcjonalne, starając się zachować jak najbardziej atrakcyjne ceny. Dążymy do tego, aby zapewnić naszym Klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i prywatności, dlatego decydujemy się na wznoszenia domów na osiedlach zamkniętych

Mieszkania do wynajęcia

W zakresie naszej działalności mieści się nie tylko sprzedaż domów i mieszkań, lecz także wynajem mieszkań i lokali użytkowych. Przygotowaliśmy propozycję wynajmu lokali użytkowych w Górze Kalwarii oraz Piasecznie.

Chętnie opowiemy Państwu więcej o zrealizowanych przez nas inwestycjach czy oferowanych mieszkaniach do wynajęcia – serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy